Hakkımızda

Borfilsan Sac Metal

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Borfilsan Sac Metal İmalat Tic.Ltd.Şti., Keresteciler Organize Sanayi Bölgesi’nde 1000m2 ‘lik alanda ilk fabrikasını açarak kurulmuştur. Piyasada kısa sürede adını duyurmayı başaran Borfilsan Sac Metal İmalat Tic.Ltd.Şti. artan iş taleplerinden ötürü Kahramankazan Keresteciler Sanayi Bölgesinde 3000m2 ‘lik alanda ikinci fabrikasının temellerini atarak ve sektörel bilgi ve deneyimini kullanıp yoluna hızla devam etmeyi hedeflemiştir. Yüzlerce çalışanı ile gücünü sizlerden devamlılığını ise; Uygun Fiyat, Ödeme Kolaylığı, Bol Çeşit ve Yüksek Kalite sağlayan firmamızın kontrollü ve istikrarlı yükselişi devam etmektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen tüm ürünler ISO 9001-2015, OHSAS 18001-2007, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2015 ve A+ Sertifikalarına sahiptir.

Borfilsan

Gelecekte, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın tercih ettiği bir marka olmak için sürekli olarak büyümeyi, gelişmeyi ve iyileşmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarımıza ilham kaynağı olmak, toplumumuz için olumlu bir etki yaratmak ve işimizi etik değerlere dayalı olarak sürdürmek için kararlıyız.

İletişime Yönlendir

15

Yıllık Tecrübe

20

Takım Arkadaşı

100

Müşteri ve İş Ortağı

500

Tamamlanmış Proje

Hizmetlerimiz

Demir ve çelik sektöründe sağlam bir temel oluşturmayı ve inşaat, sanayi ve mühendislik projelerinin başarısına katkıda bulunmayı hedeflemektir.

Profile Kesim
Profil Kesim

Profil kesim işlemi genellikle ürün için uygun bir makine kullanılarak bir tezgah üzerinde gerçekleştirilir.

Boru Kesim
Boru Kesim

Borfilsan olarak ihtiyaç duyabileceğiniz boruları en güvenilir ve en hızlı şekilde keserek sizlere teslim etmekteyiz.

Sac Kesim
Sac Kesim

Farklı boyutlarda sac kesimi işlemini yapan firmamız, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektedir.

Sac Büküm
Sac Büküm

Çelikten bakıra kadar bütün metalleri eğip bükebilen CNC tezgahlarımızı en yüksek verimlilik ile kullanarak güvenilir hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Rulo Sac Kesim
Rulo Sac Kesim

Rulo sac kesim işlemlerinde oluşabilecek bütün dalga ve kırıkları en aza indirerek riski ortadan kaldırıyor ve malzemelerin daha düzgün bir görünüme kavuşmasını sizler için sağlıyoruz.

Rulo Dilme Kesim
Rulo Dilme Kesim

Müşterilerimiz tarafından talep edilen kalite ve boyutlardaki malzemelerin üretimi ve uygun rulo sacları konusunda uzman olan personellerimiz tarafından istenilen ölçülerde oluşturulur.

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen arayın.

+90 312 815 26 85